Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
4 041 просмотров
Понеділок, 23 Липня 2018

Якщо ти алергік: 7 порад, які допоможуть жити

Gavrilenko

Табу на шоколад і полуницю, задишка від пилу і абсолютна відмова влітку від радощів спілкування з природою. На жаль, але це – реалії життя алергіків. Чи можна це життя поліпшити і як адаптувати побут для комфортного проживання людей, які страждають алергією? Будемо розбиратися разом.

Джерела алергенів

Алергія – це наслідки слабкого імунітету, при яких зовнішні подразники активно впливають на людину, тоді як інші здорові люди на них просто не реагують. Рішення проблеми – звести до мінімуму наявність алергенів і зробити оточення максимально безпечним. Як це робити? Усе починається з правильного ремонту.

Порада № 1. Використовуйте безпечні матеріали для ремонту

безопасные материалы для ремонта

Найоптимальніші для алергіків покриття – акрилові матеріали. Це:

  • акрилові шпаклівки;
  • акрилові ґрунтовки;
  • інтер’єрні акрилові фарби.

Наприклад, зверніть увагу на фарби TRIORA. У своєму складі вони мають водно-акрилову дисперсію, яка є абсолютно нешкідливою для здоров’я людини.

На відміну від алкідних, матеріали не мають у своєму складі шкідливих хімічних речовин, за необхідності розбавляються водою, не мають запахів. При роботі з ними у людей не виникає алергічних реакцій. Плюс – вони створюють гарне паропроникне (“дихаюче”) покриття на стінах. Це захищає будинок від конденсату, вогкості і виникнення цвілі. Завдяки цим якостям фарби безпечні для алергіків.

Порада: з декоративних покриттів для стін обирайте класичні інтер’єрні фарби, які створюють гладкі покриття. В об’ємних малюнках збирається пил, їх складніше прибирати.

Якщо після ремонту залишилося трохи матеріалу, не поспішайте його утилізувати. У герметичній упаковці фарба зберігається рік, а її залишки можна цікаво використовувати для декору в будинку: реставрації меблів, прикраси інтер’єру, декору виробів hand made.

Майстер класи від професіоналів підкажуть, що цікавого можна зробити:

Лайфхак “Геометрична фантазія”

Для стильного дизайну кухні будуть доречні «Кухонні абстракції»

Порада № 2. Підлога без зайвих покриттів

Пол без лишних покрытий

Оптимальне покриття для підлоги – це гладка поверхня, яка не вбирає пил і легко миється. Можна використовувати лінолеум, ламінат, паркет або дерев’яні настили. Дуже важливо звертати увагу і на те, чим оброблено дерево. Тут також краще застосовувати спеціалізовані матеріали на гіпоалергенній основі.

А якщо хочете придбати килимок, обирайте вироби з коротким ворсом – вони менше вбирають пилу і краще очищуються.

Порада № 3. Правильно обробіть вікна і двері

Пол без лишних покрытий

Якщо ви хочете надати поверхні колір і пофарбувати дерево, використовуйте екологічну емаль для вікон і дверей TRIORA. Вона створює довговічне покриття, стійке до впливу навколишнього середовища. До того ж вона водорозчинна, а значить про різкий, неприємний запах можна забути. Ну а для тих, хто цінує натуральний візерунок деревини, підійдуть лазур TRIORA і лак TRIORA. Лазур підкреслює фактуру дерева, а за допомогою лаку виходить блискуче, прозоре покриття, що дихає,.

Порада № 4. Менше текстилю

Меньше текстиля

Красиві складки гардин накопичують у собі безліч пилу. Для вікон у будинку алергіків краще підбирати “одяг” максимально лаконічний, який легко почистити. Наприклад, римські штори.

Порада № 5. Увага на меблі

Меньше текстиля

У кріслах і диванах багато деталей накопичує у собі пил, тож, віддавайте перевагу гладкій меблевій тканині і простим конструкціям. Це і модно, і безпечно.

Обов’язково зверніть увагу на наповнювач меблів. У ньому осідає безліч пилу, від якого необхідно регулярно позбавлятися. Шукайте безпечний матеріал, який пропускає повітря, підлягає сухому та вологому чищенню.

Порада № 6. Правильне зберігання речей

Правильное хранение вещей

Чим більше предметів у квартирі, тим більше пилу скупчується навколо. Намагайтеся відмовитися від відкритих полиць, обладнайте будинок закритими шафами і зберігайте там одяг, книги та побутові дрібниці.

Порада № 7. Чистота – запорука здоров’я

Чистота – залог здоровья

Тут все просто: чим частіше прибирати в будинку, тим менше пилу у ньому буде збиратися і тим легшим буде життя людини, яка страждає від алергії. Лікарі рекомендують як мінімум регулярне вологе прибирання. Особливо це актуально для промислових міст і мегаполісів, де високе скупчення пилу і шкідливих речовин.

Важливо: не забувайте регулярно міняти фільтри у пилососі та кондиціонері. Інакше замість користі при збиранні, повітря навпаки буде забруднюватися накопиченими в фільтрах шкідливими речовинами.

Сьогодні сучасна промисловість виробляє все більше безпечних продуктів, які допоможуть алергікам жити комфортніше. Підшукуючи потрібні матеріали, звертайте увагу на такі характеристики як екологічність, можливість застосування у дитячих кімнатах. Це перші чинники, які свідчать про те, що матеріал безпечний.

Важлива у фарбах і відповідність євростандартам, які ставлять високі вимоги до якості матеріалу. Фарби TRIORA виробляються за європейськими параметрами і є оптимальними для застосування в будинках людей, які страждають алергією. Бережіть своє здоров’я і не економте на правильних матеріалах для ремонту. Адже чистота житла – запорука гарного самопочуття.

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader