Закрити

Интерьерные и фасадные краски TRIORA

Горяча лінія 0-(800)-50-18-31
Вимкни Триору
4 269 просмотров
Середа, 11 Квітня 2018

Із чого почати ремонт у квартирі?

Gavrilenko

Обдерти шпалери та викинути старі квіткові горщики ˗ це, звичайно,суттєвий крок для початку ремонту. А ви вже вирішили, що будемо робити потім? Як безпомилково обрати з десятка завдань першочергове? Ставте чайник. Ми йдемо на розмову.

Бюджет – усьому голова

бюджет на ремонтДавайте по-чесному, скільки у вас відкладено на ремонт? Не сподівайтеся, що потім щось доробите або докупите. Досвід більшості сімей показує: початок ремонту ˗ початок жорсткої тривалої економії. І якщо вас не манять моря й океани, а дітлахи спокійно живуть без атракціонів, можна ризикнути. Ні? Тоді видих і терпіння. Для швидкого початку ремонту потрібна N-а сума грошей.

Позначте суму, на яку ви розраховуєте на перший час. Це ваш основний ремонтний бюджет.

Що робити, якщо хочеться заощадити? Єдиний безпрограшний спосіб ˗ зробити ремонт власноруч. Дешеві оздоблювальні матеріали дають короткостроковий результат. Підійдуть тільки у тому випадку, якщо ви хочете робити ремонт кожні 2-3 роки.

Порада бувалих: Не витрачайте свої запаси на «смачненьке» – акрилові фарби, шпалери та фурнітуру. Все це раціональніше купувати вже на фініші. На початку ремонту краще витратитися на першочергове – оздоблювальні матеріали.

Ремонт квартири. Із чого почати?

с чего начать ремонтРозділіть хаос підготовки на 5 послідовних кроків. На практиці так діяти набагато простіше та приємніше.

Крок 1. Аналіз житла

Вивчіть житло, знайдіть критичні зони, оцініть обсяги робіт. Так вам буде простіше вирішити, що робити у квартирі: ремонт капітальний або косметичний. Зверніть увагу на стан систем комунікацій. Якщо вони служать більше 10 років, не відмовляйтеся від їх заміни.

Крок 2. Чого хочемо

Вирішіть, якою буде фінальна обробка кімнат. Це міцно пов’язано із первинними оздоблювальними роботами. Справа в тому, що для наклеювання шпалер і фарбування потрібна різна підготовка поверхонь. Фарби вимагають ідеально гладких стін, а от шпалери можуть приховати дрібні недоліки.

Крок 3. Рахуємо площу

Щоб зрозуміти, скільки матеріалу вам знадобиться, прорахуйте площу кожної поверхні у кімнаті. Загальна площа потім покаже, яку кількість шпатлівки і ґрунтовки необхідно купити. А площа кожної стіни допоможе у купівлі декоративного оздоблення.

Крок 4. Список робіт і матеріалів

Аналізуючи будинок, ви вже зрозуміли, які роботи вам потрібно робити. Складіть їх список. Напишіть, які матеріали знадобляться, щоб виконати усе заплановане. Обсяг матеріалів ви зможете порахувати вже в процесі закупівлі. У кожного виробника своя витрата, тому єдиної формули прорахунку не існує. Наприклад, літром акрилової інтер’єрної фарби TRIORA можна пофарбувати до 10 м² поверхні. А є й ті фарби, яких знадобиться вдвічі більше.

Крок 5. Закупівля матеріалів

Маючи на руках список матеріалів, промоніторте будмагазини, підберіть найцікавішу для вас ціну. Перегляньте також пропозиції в мережі. Іноді купити будматеріал в інтернеті вигідніше навіть із урахуванням вартості доставки.

Ну ось, товари закуплені, усе звезено додому. Ви готові до ремонту. Початок пройшов успішно.

Що потрібно пам’ятати про ремонт?

  1. важный момент в ремонтеВідсуньте меблі і сховайте речі. Намагайтесь максимально звільнити кімнату від меблів. Все, що не вдалося винести, щільно замотайте плівкою та заклейте малярським скотчем. Пилу у будь-якому випадку буде багато. Чим краще ви все захистите, тим легшим буде прибирання після ремонту.
  2. Важливий крок у ремонтних роботах – підготовка поверхонь. Сюди входить очищення стін від старих покриттів, шпатлівка, шліфовка і обов’язкова ґрунтовка поверхонь.
  3. Завжди чекайте, коли нанесений матеріал висохне. Нанесення нових шарів на сире покриття ˗ суворе табу ремонту. Це псує поверхню і завжди призводить до швидкої переробки робіт.
  4. Наступні дії. У кожного матеріалу своя специфіка нанесення. Тому дотримуйтеся рекомендацій виробника, не відходьте від правильного температурного режиму в приміщенні. Так ви захистите ремонт від неприємних помилок.

Ну от і все. Тернистий шлях початку ремонту підійшов до кінця. Тепер справа за якісною роботою. Впевнені, ваш довгоочікуваний ремонт пройде швидко і довго радуватиме результатом. Успіхів!

Сподобалась стаття?
Комментарі
preloader